ЗВ'ЯЗОК МІЖ ЗАХОПЛЕННЯМ ВІРТУАЛЬНИМ ПРОСТОРОМ ТА САМОРЕАЛІЗАЦІЄЮ ОСОБИСТОСТІ ЮНАКА

Автор(и)

  • Тетяна Голованова Університет сучасних знань, Київ

Ключові слова:

самореалізація, самоактуалізація, віртуальний простір, юнацький вік, інтернет-залежність, особистість.

Анотація

Глобалізація та інформатизація сучасного світу, формування інформаційного суспільства спричиняє зміну особис- тості сучасної людини. Зважаючи на інформатизацію суспільства, важливим стає питання щодо самореалізації особис- тості саме у віртуальному просторі та про зв'язок між рівнем її самореалізації у реальному та віртуальному світах. В останні роки дослідницький інтерес до проблеми самореалізації особистості різко зріс. Посилення уваги до цієї проблеми пов'язано з розумінням її визначальної ролі в розвитку особистості, пред'явленням більш високих вимог до таких якостей людини, як здатність до саморозвитку та самовдосконалення.

Мета дослідження – теоретично обґрунтувати та емпірично дослідити психологічні особливості самореалізації осіб юнацького віку у віртуальному просторі. Для виявлення закономірностей впливу віртуального простору на самореаліза- цію особистості було організоване наступне дослідження.

У дослідженні взяли участь більше 200 осіб юнацького віку.

##submission.downloads##

Опубліковано

2020-02-19

Як цитувати

Тетяна Голованова. (2020). ЗВ’ЯЗОК МІЖ ЗАХОПЛЕННЯМ ВІРТУАЛЬНИМ ПРОСТОРОМ ТА САМОРЕАЛІЗАЦІЄЮ ОСОБИСТОСТІ ЮНАКА. Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Серія «Психологія», 1(6-7), 32–35. вилучено із https://bpsy.knu.ua/index.php/psychology/article/view/107