ПРОБЛЕМА ПІДГОТОВКИ ЕКОНОМІСТІВ У НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНІЙ ТЕОРІЇ

Автор(и)

  • Алла Загородня Міжнародна академія управління персоналом, Київ

Ключові слова:

інноваційна культура, професійна компетентність майбутніх економістів, розвиток економічної осві- ти, професійна підготовка, складова економічної підготовки студентів.

Анотація

У статті аналізуються проблеми професійної підготовки фахівців економічної галузі що відображені у педагогічній те- орії. Розкрито сутність та особливості проблема професійної підготовки фахівців економічної галузі, що досліджується в різних аспектах у контексті вивчення історії організації і сутності навчально-виховного процесу в закладах усіх рівнів і типів саме економічного спрямування. Проаналізовано науково-теоретичні джерела, які свідчать про різні напрями, міжга- лузеву спрямованість та всебічність вікового контингенту досліджуваних з проблеми формування фахівців економічного профілю. Розглянуто професійну спрямованість навчання майбутніх економістів на основі різних моделей професійної підготовки фахівців економічної галузі у вищих навчальних закладах України.

##submission.downloads##

Опубліковано

2020-02-19

Як цитувати

Алла Загородня. (2020). ПРОБЛЕМА ПІДГОТОВКИ ЕКОНОМІСТІВ У НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНІЙ ТЕОРІЇ. Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Серія «Психологія», 1(6-7), 58–61. вилучено із https://bpsy.knu.ua/index.php/psychology/article/view/114